Truskawkowe Osiedle
EdenDom łódzki developer

Nasze inwestycje:

Osiedle Słoneczne Zacisze

2012-15
Słoneczne Zacisze

Osiedle Słoneczne Wzgórza

2010-12
Słoneczne Wzgórza

Osiedle Eden

2008-09
Eden

Pierwsze osiedle

2007
osiedle domów
jednorodzinnych

Fundamentowa Płyta Grzewcza

EdenDom łódzki developer

Firma EdenDom podjęła się kolejnej inwestycji na terenie Łodzi. Obecnie realizowane osiedle jest już piątą inwestycją, która stanowi odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie na nowe mieszkania i nowe domy, z dala od wielkomiejskiego hałasu, w zaciszu i otoczeniu przyrody.

W roku 2007 wybudowaliśmy osiedle domów jednorodzinnych wolnostojących. W latach 2008-2009 stanęło osiedle Eden,  w latach 2010-2012 powstało osiedle Słoneczne Wzgórze a w latach 2012-2014 powstało osiedle Słoneczne Zacisze. Lokalizacja, jaką obecnie dla Państwa wybraliśmy, zapewni potrzebny komfort i wygodę. Deweloperskie doświadczenie przekładamy na ciągłe doskonalenie i podnoszenie jakości świadczonych usług. Dlatego kolejna inwestycja jest budowana z wypracowaną przez nas starannością i wiarygodnością.

Nasza pozycja na rynku jest już ugruntowana, dlatego odważnie wychodzimy z propozycją nowej inwestycji o nazwie Osiedle Truskawkowe - osiedle domów szeregowych z infrastrukturą. Mamy nadzieję, że będzie ona spełnieniem Państwa pragnień i marzeń. Jesteśmy pewni, iż trafimy w Państwa gusta i spełnimy wszelkie oczekiwania, ponieważ liczymy się z Państwa potrzebami. Nasza nowa inwestycja już spotkała się z żywym zainteresowaniem.

IV Osiedle Słoneczne Zacisze

Kliknij i zobacz zrealizowane osiedle Słoneczne Zacisze III Osiedle Słoneczne Zacisze

 

Osiedle Słoneczne Zacisze Łódź-Widzew

 

Osiedle Słoneczne Zacisze w Łodzi

 

Osiedle domów jednorodzinnych w Łodzi

 

Osiedle domów jednorodzinnych w Łodzi

 

Osiedle domów jednorodzinnych w Łodzi

 

Osiedle domów jednorodzinnych w Łodzi

 

Osiedle Słoneczne Zacisze jest usytuowane we wschodniej części Łodzi, przy ul. Rataja 41, na powierzchni 32,4 tys. m². Atrakcyjność nowego osiedla podkreślają trzy duże przestrzenie rekreacyjne o łącznej powierzchni ok. 2,4 tys. m², dogodna lokalizacja i solidna jakość budynków, której gwarantem jest doświadczenie firmy EdenDom. Słoneczne Zacisze jest już czwartym osiedlem zrealizowanym przez łódzkiego dewelopera. Ponadto w standardzie wszystkie nowe domy posiadają będą fundamentową płytę grzewczą, zapewniającą doskonałą izolację i wymierne oszczędności w ogrzewaniu.

Mieszkania i domy mają nowoczesną bryłę i precyzyjnie dobraną kolorystykę.

Osiedle Słoneczne Zacisze
Ciepły dom - Płytowy fundament grzewczy w standardzie

III Osiedle Słoneczne Wzgórza

Kliknij i zobacz zrealizowane osiedle Słoneczne Wzgórza III Osiedle Słoneczne Wzgórza

 

Osiedle Słoneczne Wzgórza

 

Osiedle Słoneczne Wzgórza w Łodzi

 

Osiedle domów jednorodzinnych w Łodzi

 

Osiedle Słoneczne Wzgórza to kompleks domów jednorodzinnych oraz budynków 4-mieszkaniowych, usytuowanych na zielonych obrzeżach Łodzi przy ul. Wiączyńskiej 13, na powierzchni blisko 30 tys. m². Kameralny charakter osiedla został podkreślony przez przydomową zieleń, dogodną lokalizację, leśną okolicę – dominujące atuty Słonecznych Wzgórz. O wyjątkowości osiedla zadecydowała rzeźba terenu, charakteryzująca się prawie siedmiometrową różnicą poziomów wzniesień.

Mieszkania i domy wyróżniły się nowoczesną bryłą. Wysokie wnętrza lokali (280cm) otworzyły szerokie możliwości indywidualnej aranżacji wnętrz. W każdym domu zainstalowano ogrzewanie podłogowe kuchni, przedpokoju i łazienek.

Osiedle Słoneczne Wzgórza

II Osiedle Eden

Kliknij i zobacz zrealizowane osiedle Eden II Osiedle Eden

 

Osiedle Eden

 

Osiedle Eden Grabińska 9 Łódź

 

Osiedle domów jednorodzinnych Eden

 

Osiedle Eden przy ul. Grabińskiej 9 w Łodzi to 24 domy wraz z infrastrukturą. Duże przestrzenne działki z domem o łącznej powierzchni od 900 m² do 1600 m² spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Zaprojektowane parterowe domy z użytkowym poddaszem zostały wybudowane w technologii tradycyjnej. Główną ich zaletą była duża funkcjonalność pomieszczeń i zgrabna bryła budynków.

Osiedle Eden

I Osiedle wolnostojących domów jednorodzinnych

I Osiedle wolnostojących domów jednorodzinnych

 

Pierwsze osiedle Developera Edendom

 

Pierwsze domy Edendom

 

Domy jednorodzinne Edendom

 

Osiedle domów wolnostojących to 12 domów z działkami. Zostało wybudowane w technologii tradycyjnej, o bardzo charakterystycznej bryle dachu, która stworzyła klimat przytulności i domowego ciepła.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego
Przedstawione wizualizacje, zdjęcia, obrazy nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, mają jedynie na celu przybliżenie wizji artysty oraz architekta,
a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.