Truskawkowe Osiedle

D1

Powierzchnia użytkowa domu:113,8 m²

Powierzchnia działki:415,67 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Doskonale usytuowany segment skrajny o powierzchni 113,8 m² z dużą działką (415,67 m²). Biała elewacja o nowoczesnym wyglądzie uzupełniona została elementami beżowymi. Duże okna bardzo dobrze doświetlają wszystkie pomieszczenia. Dużym walorem projektu pomieszczeń na parterze jest duża przestrzeń, dochodząca do 35 m², stworzona przez połączenie salonu z jadalnią, z wyjściem na taras. Na tym poziomie znajduje się również spora kuchnia, łazienka, pomieszczenia gospodarcze i przedsionek. Budynek nie ma garażu ale doświadczeni architekci zaprojektowali pomieszczenie gospodarcze. Miejsce to przyda się aby schować rowery, opony lub inne sezonowo wykorzystywane sprzęty. Całe piętro natomiast zajmują: sypialnia, pokoje z wyjściem na balkon i duża łazienka.

Powrót do mapy.
 

D2

Powierzchnia użytkowa domu:93,5 m²

Powierzchnia działki:148,87 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Wykończony w eleganckich beżach, nowoczesny dom szeregowy o powierzchni 93,5 m² posiada działkę wielkości 148,87 m², usytuowaną w bezpośredniej bliskości wjazdu na teren osiedla. Na tyłach domu znajduje się zaciszna przestrzeń, z daleka od ulic. Z tej strony zaprojektowano spory taras oraz balkon. Wejście z tarasu prowadzi do największego pokoju, mogącego pełnić funkcje salonu i jadalni jednocześnie. Również wygodna kuchnia, mniejsza z łazienek, przedpokój i jedno pomieszczenie gospodarcze znajdują się na parterze. Usytuowanie pomieszczenia gospodarczego obok wejścia wydaje się szczególnie trafione gdy wracają z przejażdżki rowerowej po okolicznych lasach łatwo będzie można schować rower. Na piętrze natomiast znajdują się trzy sypialnie, z czego jedna, największa, połączona jest z garderobą, a dwie pozostałe z balkonem, oraz większa z dwóch łazienek.

Powrót do mapy.
 

D3

Powierzchnia użytkowa domu:93,5 m²

Powierzchnia działki:149,59 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Nowoczesny segment o powierzchni 93,5 m², biały z beżowymi elementami, położony tuż przy zielonym skwerze i jednocześnie blisko wjazdu na osiedle. Od frontu posiada podjazd na samochód, z tyłu zaś przestronny taras ze składzikiem ogrodowym. Wewnątrz na parterze znajdują się przedsionek, toaleta, kuchnia połączona z salonem i jadalnią oraz niewielkie pomieszczenie gospodarcze. Przestrzeń na górze podzielona jest pomiędzy trzy pokoje i dużą łazienkę. Dodatkowym walorem jest wychodzący na ogród balkon, łączący się z dwoma pokojami.

Powrót do mapy.
 

D4

Powierzchnia użytkowa domu:93,5 m²

Powierzchnia działki:150,39 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Dom jednorodzinny mieszczący się wewnątrz segmentu, o powierzchni 93,5 m². Działka o powierzchni 150,39 m² znajduje się w oddaleniu od drogi, tuż przy zielonym skwerze. Na parterze budynku zaprojektowano jasny, duży salon o regularnym kształcie, łączący się z jadalnią i otwartą kuchnią, duży przedsionek i pomieszczenie gospodarcze. Z salonu można przejść na taras, łączący się ze składzikiem ogrodowym. Łazienki są na obu poziomach. Na piętrze znajdują się też trzy pokoje, w tym dwa z balkonem i jeden, większy, z garderobą.

Powrót do mapy.
 

D5

Powierzchnia użytkowa domu:113,8 m²

Powierzchnia działki:323,16 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Dom jednorodzinny szeregowy o powierzchni 113,8 m², usytuowany w samym sercu osiedla, daleko od ulic, to dom skrajny, posiadający dużą (323,16 m²) działkę i wygodny układ pomieszczeń na dwóch poziomach mieszkalnych. Nowoczesne, duże okna dobrze doświetlają wnętrza. Dodatkowym plusem jest wygodny balkon i taras, wychodzące na ogród. Na parterze znajduje się duży, łatwy do zagospodarowania pokój dzienny z jadalnią, jasna kuchnia, mniejsza łazienka, przedsionek i dwa pomieszczenia gospodarcze. Na piętrze są trzy pokoje i większa łazienka.

Powrót do mapy.
 

D6

Powierzchnia użytkowa domu:113,8 m²

Powierzchnia działki:346,92 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Skrajny dom na nowym osiedlu w Łodzi to wybór dobrze nasłonecznionej posesji na dużej działce. Przy osłoniętym wejściu znajduje się pomieszczenie gospodarcze. Wchodząc do przedsionka mijamy wewnętrzne pomieszczenie gospodarcze. Dalej znajduje się toaleta. Od frontu przewidziano doświetloną kuchnię. Na całej szerokości budynku rozmieszczony jest jasny, nowoczesny pokój dzienny połączony z jadalnią (razem 34,7 m²). Stąd można przejść na taras (ze składzikiem ogrodowym) oraz na działkę. Ten poziom ma wysokość 2,7 m. Na piętrze sufit jest na wysokości 2,6 m. Od frontu budynku znajduje się duża, słoneczna sypialnia z garderobą (19,9 m²). Przy schodach umiejscowiona jest łazienka. Obok są dwa pokoje (11,2 m², 10,3 m²) wychodzące na balkon.

Powrót do mapy.
 

D7

Powierzchnia użytkowa domu:93,5 m²

Powierzchnia działki:175,16 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Posesja szeregowa z widokiem na bliski teren rekreacyjny cechuje się jasnym wykończeniem elewacji. Od frontu umieszczone są trzy okna, z czego jedno zabezpieczone balustradą. Do środka prowadzą osłonięte drzwi wejściowe w okleinie drewnopodobnej. Obok we wnęce znajduje się praktyczne pomieszczenie gospodarcze. Dalej wchodzi się do przedsionka, obok jest toaleta. Od strony ulicy znajduje się nowoczesna kuchnia, z której można przejść do obszernego, bardzo dobrze oświetlonego pokoju dziennego połączonego z jadalnią o pow. 28,2 m². Tędy można wyjść przez taras (ze składzikiem ogrodowym) na tył posesji oraz na działkę. Wysokość parteru to 2,7 m. Na piętrze (podwieszany sufit) na wysokości 2,6 m. Od strony frontowej usytuowano doświetloną sypialnię z garderobą (14,5 m²). W części centralnej umiejscowiono łazienkę, dalej dwa duże pokoje (8,6 m² i 11,3 m²) wychodzące na balkon.

Powrót do mapy.
 

D8

Powierzchnia użytkowa domu:93,5 m²

Powierzchnia działki:181,71 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Szeregowy dom wewnętrzny stojący na nowym osiedlu, umieszczony na podłużnej działce. Odznacza się ciemniejszą ale stonowaną kolorystyką. Na froncie wyróżniono format okien, z których jedno osłania balustrada. Przy osłoniętym wejściu, w zabudowaniu, przewidziano pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 1,8 m². Wewnątrz, na całej szerokości mieszkania, znajduje się nowoczesny, słoneczny pokój dzienny połączony z jadalnią (28,2 m²) oraz wygodną kuchnią (8,8 m²) doświetloną od frontu. Z jadalni oraz tarasu wychodzi się na działkę. Przy wejściu znajduje się przedsionek, dalej toaleta. Ten poziom ma wysokość 2,7 m. Na piętrze o wysokości 2,6 m)jest łazienka oraz dwa pokoje (11,3 m² oraz 8,6 m²) z których wychodzi się na wspólny balkon. Od strony frontowej mieści się jasna sypialnia (14,5 m²). Zwracamy uwagę na pomieszczenie gospodarcze na parterze (1,8 m²). Przyda się gdy na zimę przyjdzie schować opony letni lub rowery.

Powrót do mapy.
 

D9

Powierzchnia użytkowa domu:93,5 m²

Powierzchnia działki:188,26 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Nowe osiedle w Łodzi to nowoczesne domy jednorodzinne. Budynek wyróżnia się dzięki zmodyfikowanej kolorystycznie elewacji. Przylega do niego sporych rozmiarów działka. Przy głównym wejściu umieszczono pomieszczenie gospodarcze. Z kolei wewnątrz, na parterze przewidziano toaletę, słoneczny, wygodny pokój dzienny z jadalnią (o powierzchni 28,2 m²) oraz kuchnią z frontowym oknem. Ponadto na tym poziomie o wysokości 2,7 m znajduje się taras wychodzący na działkę. Na piętrze z sufitem podwieszonym na wysokości 2,6 m zaprojektowano dwa pokoje (8,6m², 11,3m²) z wyjściami na łączący je balkon. W centralnej części umiejscowiona jest duża łazienka, dalej sypialnia z wewnętrzną garderobą o łącznej powierzchni 14,5m².

Powrót do mapy.
 

D10

Powierzchnia użytkowa domu:93,5 m²

Powierzchnia działki:192,60 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Dom jednorodzinny, wewnętrzny posiada zróżnicowaną kolorystycznie elewację. Przed budynkiem można zaparkować samochód. Na tej i pozostałych posesjach osiedla przewidziano także umieszczenie śmietnika. Do wejścia przylega wygodne pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 1,8 m². Wchodząc do środka trafiamy do przedsionka, dalej ciąg komunikacyjny prowadzi do toalety, przestronnej kuchni połączonej z doświetlonym (dzięki okazałym, ruchomym oknom tarasowym) pokojem dziennym oraz jadalnią o powierzchni 28,2m². Parter ma wysokość 2,7 m. Idąc schodami docieramy na piętro z sufitem podwieszonym na wysokości 2,6 m zawierające dużą, słoneczną sypialnię z garderobą (14,5m²), obszerną łazienkę oraz dwa różnej wielkości pokoje (11,3m² i 8,6m²) wychodzące na osłonięty przez przyległy budynek balkon.

Powrót do mapy.
 

D11

Powierzchnia użytkowa domu:113,8 m²

Powierzchnia działki:429,70 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Dom skrajny na nowym osiedlu w Łodzi z dużą działką w komfortowej, krańcowej lokalizacji. Ma dobrze doświetlone wnętrze dzięki dużym, także narożnym oknom. Od strony działki umiejscowiony jest taras ze składzikiem ogrodowym a na piętrze balkon. Przy wejściu znajduje się praktyczne pomieszczenie gospodarcze. Wnętrze parteru (wys. 2,6m) to przede wszystkim przestronny, nowoczesny pokój dzienny połączony z jadalnią o powierzchni 34,7m2, obszerna, nasłoneczniona kuchnia oraz toaleta. Piętro o wys. 2,7m z podwieszanym sufitem zawiera dwa pokoje (10,3 i 11,2m2) sporą sypialnię z garderobą (19,9m2) oraz łazienkę. Na tej i pozostałych posesjach przewidziano umieszczenie śmietnika. Dużą zaletą posesji przylegającej do wspólnego podjazdu są dwa miejsca parkingowe.

Powrót do mapy.
 

D12

Powierzchnia użytkowa domu:113,8 m²

Powierzchnia działki:234,91 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Budynek wzniesiony tradycyjnie, murowany, nakryty dachem na wiązarach drewnianych. Nowy dom skrajny dwukondygnacyjny w zabudowie segmentowej o łącznej powierzchni 103,8 m². Powierzchnia parteru wynosi 55,1 m² a powierzchnia pomieszczeń na piętrze to 58,7 m². Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 234,91 m². Wysokość piętra to 2,6 m, a parteru 2,7 m
Lokalizacja narożna wyróżnia dom ze względu na większą niż przeciętnie powierzchnię, zarówno pomieszczeń, jak i działki, która od północnego-wschodu nie ma bezpośredniego sąsiedztwa. Na działce od frontu budynku można zaparkować auto, a z tyłu przylega do domu obszerny taras. Kolejnym wyróżniającym, a zarazem bardzo efektownym elementem domu są duże narożne okna zdobiące front i boczną ścianę budynku. Dzięki tej szczególnej aranżacji otworów okiennych pomieszczenia wypełnia dużo światła, wpływając tym samym bardzo pozytywnie na atmosferę w domu. Charakter całego budynku, jego kolorystyka i elementy elewacji, budzi także pozytywne emocje, bowiem kolory tynków utrzymane są w stonowanej naturalnej, pastelowej kolorystyce, a powierzchnia zróżnicowana jest pod względem struktury. Na elewacji występują poziome boniowania i elementy naśladujące naturalne drewno, co razem współtworzy elegancką, naturalną a zarazem nowoczesną bryłę nowego budynku.
Wnętrze nowego domu zostało zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność i ergonomię, jak i o estetykę i proporcje. Na parterze znajduje się obszerny salon z jadalnią i przylegającym do niego tarasem, na który otwiera się duża powierzchnia okien. Są funkcjonalne pomieszczenia gospodarcze, kuchnia i WC. Na piętrze znajdują się dwa pokoje, duża sypialnia z garderobą, łazienka. Stan budynku jaki odbiera przyszły właściciel określa się jako deweloperski.

Powrót do mapy.
 

D13

Powierzchnia użytkowa domu:93,5 m²

Powierzchnia działki:141,55 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Murowany nowy dom, wybudowany jest w technologii tradycyjnej, został pokryty dachem na wiązarach drewnianych. Nowy dom usytuowany w szeregu, jako dom wewnętrzny jest dwukondygnacyjny i ma powierzchnię użytkową 113,8 m². Powierzchnia parteru wynosi 45,6 m² a powierzchnia mieszkalna na piętrze to 47,9 m². Natomiast działka na której jest postawiony ma powierzchnię 141,55 m². Wysokość dolnej kondygnacji to 2,7 m a górnej 2,6 m.
Dom wewnętrzny cechuje wiele zalet, został pomyślany tak, aby spełniał maksymalne wymagania jeżeli chodzi o komfort przyszłych właścicieli. Pomieszczenia są funkcjonalne i dobrze ze sobą skomunikowane, na parterze znajduje się duża jadalnia przechodząca w pokój dzienny, którego duże okna wychodzą na taras i ogród. Parter posiada także pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 1,8 m² oraz przedsionek z szafą, czy składzik. Góra domu to dwa pokoje, mniejszy i większy, połączone dużym balkonem, doskonałe jako pokoje dziecinne lub pokoje do pracy. Duża sypialnia z garderobą i obszerna łazienka. Wszystkie pomieszczenia ze względu na swój metraż i proporcje są łatwe do indywidualnej aranżacji wnętrza.
Fasada i tył nowego domu są utrzymane w naturalnych, wysmakowanych koralach, beżu i drewna, zróżnicowanych fakturach, dzięki takim projektowym zabiegom dom jest elegancki a zarazem przytulny i ciepły, klasyczny i nowoczesny. Od strony osiedlowej ulicy można zaparkować auto, a do strony tylnej domu jest taras i teren zielony. Dom oddawany jest w stanie deweloperskim.

Powrót do mapy.
 

D14

Powierzchnia użytkowa domu:93,5 m²

Powierzchnia działki:143,86 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Dom segmentowy, dwukondygnacyjny wewnętrzny, środkowy. Wysokość kondygnacji górnej wynosi 2,6 m, a dolnej 2,7 m. Nowy dom został wzniesiony w technologi murowanej, pokryty dachem zbudowanym na drewnianej konstrukcji. Budynek wzniesiony tradycyjnie, nakryty dachem na wiązarach drewnianych. Nowy dom dwukondygnacyjny w zabudowie segmentowej. Całkowita powierzchnia domu to 93,5 m². Powierzchnia parteru 45,6 m². Metraż piętra 47,9 m². Działka o powierzchni 143,86 m².
Nowy dom środkowy jest zaprojektowany dla rodziny czteroosobowej lub większej. Wnętrze nowego domu pozwala na maksymalne, funkcjonalne zagospodarowanie metrażu, tak aby każdy mieszkaniec czuł się swobodnie i wygodnie. Na parterze znajduje się także obszerny salon z jadalnią. Okna salonu wychodzą na taras i zieleń. Duża galeria okienna o długości ok. 3,60 m i wysokości ok. 2,4 wpuszcza do pomieszczenia dużo światła, zapewniając tym samym na dobre samopoczucie mieszkańcom. Parter posiada ponadto otwartą kuchnię z wyspą oddzielająca ją od jadalni i toaletę. Na piętrze znajdują się dwa pokoje, większy i mniejszy, które jednocześnie mogą służyć pracy i wypoczynkowi. Pokoje połączone są balkonem. Jest duża sypialnia z garderobą i łazienka. Stan budynku jaki odbiera przyszły właściciel określa się jako deweloperski.
Nowy dom oprócz niewątpliwych walorów ekonomicznych i ergonomicznych jest zaprojektowany w stylu bardzo estetycznym. Kolory i faktury nawiązują do natury, brązy, beże, kolory ziemi, faktury drewna. Dom można określić jako ciepły, przyjazny i wysmakowany. Aranżacja powierzchni, ze względu na proporcje kolory i struktury wprowadza spokój i harmonię.

Powrót do mapy.
 

D15

Powierzchnia użytkowa domu:93,5 m²

Powierzchnia działki:143,85 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Nowy dom wewnętrzny, usytuowany środkowo w szeregu domów. Wzniesiony tradycyjną metodą, murowany, pokryty dachem rozpostartym na więźbie z drewna. Dwukondygnacyjny, wysokość parteru to 2,7 m a piętra 2,6 m. Powierzchnia użytkowa domu to 93,5 m². Działka, na której jest wzniesiony dom ma powierzchnię 143,85 m².
Dom środkowy to optymalne mieszkanie dla rodziny z dziećmi. Jest zaprojektowany z myślą o jak najwygodniejszym, a zarazem praktycznym sposobie na zagospodarowanie powierzchni. I tak na parterze znajdziemy salon połączony z jadalnią i otwartą kuchnią, pokój jest świetny do wypoczynku, jasny, dobrze doświetlony, dzięki dużym oknom i drzwiom o wysokości ok. 2,4 m i wspólnej szerokości ok. 3,6 m. Ta szklana powierzchnia sprawia, że zieleń i przestrzeń tarasu i ogrodu optycznie powiększa wnętrze. Na parterze znajdziemy także wiele pomieszczeń gospodarczych, gdzie rozlokować możemy różne domowe sprzęty. Przedsionek z szafą, komórka, która może posłużyć jako miejsce na rowery, opony czy składzik ogrodowy. Tu znajduje się także WC. Piętro domu to sypialnią z dużą garderobą, łazienka oraz dwa pokoje, które z zewnątrz łączy duży balkon. Pokoje mogą służyć do wypoczynku, jak i do pracy. Wnętrza dzięki swemu metrażowi i odpowiedniemu rozmieszczeniu na planie doskonale poddają się własnej aranżacji.
Nowy dom z zewnątrz robi ciepłe i eleganckie wrażenie. Stonowane kolory i powierzchnie wyjęte z palety naturalnych barw, na przykład naśladujące drewno, sprawiają, że w takim domu chce się mieszkać. Dom oddawany jest w stanie deweloperskim.

Powrót do mapy.
 

D16

Powierzchnia użytkowa domu:93,5 m²

Powierzchnia działki:141,55 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Nowy dom szeregowy, wewnętrzny. Posiada parter i piętro, Wysokość górny to 2,6 m, a dołu 2,7 m. Nowy dom wymurowano i pokryto dachem o drewnianej konstrukcji. Budynek wzniesiony tradycyjnie, murowany, nakryty dachem na wiązarach drewnianych. Całkowita powierzchnia domu to 93,5 m². Działka o powierzchni 141,55 m².
Dom wewnętrzny jest idealnym rozwiązaniem dla rodziny z dziećmi. Ilość pomieszczeń, komunikacja między nimi, ergonomia, łatwość dowolnego umeblowania wszystko projektowane z myślą o przyszłych mieszkańcach. Parter to duży living room z jadalnią i otwartą kuchnią oddzieloną od jadalni wyspą. W salonie zwraca uwagę duże przeszklenie, okna z drzwiami o łącznej powierzchni ponad 8 m². Dzięki tej szklanej powierzchni salon zyskuje dużo światła, a zieleń ogrodu zagląda do pokoju. Aby cieszyć się ogrodem i naturą można odpoczywać na obszernym tarasie. Na parterze ponadto jest WC, przedsionek z szafą, komórka, składzik ogrodowy na tarasie oraz pomieszczenie gospodarcze. Góra to duża sypialnia z garderobą, łazienka i pokoje, połączone dużym balkonem. Mniejszy, jak i większy pokój to idealne miejsce do spania i odpoczynku. Na piętrze znajduje się także duża łazienka.
Nowy dom wizualnie z zewnątrz prezentuje się bardzo estetycznie, dbałość o szczegóły, dobre proporcje, naturalne i zróżnicowane faktury i delikatne kolory, które nawiązują do natury, to wszystko łączy się dając bardzo harmonijny, uporządkowany obraz przyszłego domu dla Ciebie. Dom oddawany jest w stanie deweloperskim. Przyszły właściciel, ma pełną swobodę wykończenia swojego przyszłego domu.

Powrót do mapy.
 

D17

Powierzchnia użytkowa domu:113,8 m²

Powierzchnia działki:300,02 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Nowy dom skrajny, usytuowany narożnie, to rozwiązanie dla tych, którzy pragną więcej przestrzeni zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Większe pomieszczenia, większa działka, na której można p[osadzić drzewa to wprost idealne miejsce dla dużej rodziny. Dom powstał w technologii murowanej, pokryty dachem na wiązarach drewnianych. Jest dwukondygnacyjny, przy czym wysokość parteru to 2,7 m a piętra 2,6 m. Całkowita powierzchnia domu 113,8 m². Działka, na której jest wzniesiony dom ma powierzchnię 267,92 m².
Dom skrajny jest wyjątkowy ze względu na kubaturę, ale także i okna narożne na piętrze i na parterze. Wprowadzają do wnętrza dużo światła, co niewątpliwie poprawia samopoczucie, a przy okazji jest oryginalnym rozwiązaniem. Dom ma jeszcze jeden wyjątkowy element są nim tzw. schody dywanowe. Na parterze znajdziemy kuchnię, to ona posiada okno narożne, duży pokój dzienny z jadalnią, o prawie 35 m² powierzchni, z którego to jest duże oszklone wyjście na taras. Dzięki temu zieleń i światło zaglądają do salonu. Na parterze znajdziemy także toaletę i pomieszczenie gospodarcze, przedsionek z szafą, komórkę, składzik ogrodowy. Piętro domu to sypialnia z dużą garderobą, dwa podobne kubaturowo pokoje, zespolone balkonem. Jest w nich przewidziane miejsce do spania i pracy, ale oczywiście jak większość pomieszczeń łatwo dostosować do swoich upodobań.
Z zewnątrz naszą uwagę przyciągają z pewnością narożne okna, co podkreśla nowatorski charakter projektu tego domu, ta innowacja połączona z kolorystyką i fakturami inspirowanymi naturą robi imponujące nowoczesne a zarazem harmonijne, wyważone wrażenie. Każdy przyszły mieszkaniec tego domu będzie z pewnością zadowolony. Dom oddawany jest w stanie deweloperskim.

Powrót do mapy.
 

D18

Powierzchnia użytkowa domu:113,8 m²

Powierzchnia działki:267,92 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Dom jednorodzinny położony w południowo-wschodniej części nowego osiedla w Łodzi z przylegającą przytulną działką, idealny dla osób ceniących komfort. Ten nowoczesny dom składa się z przestronnego parteru a także z atrakcyjnie zaprojektowanego piętra. Na parterze oprócz słonecznego i nowoczesnego pokoju dziennego z jadalnią o powierzchni 34,7m² znajduje się WC, kuchnia i dobrze rozmieszczone pomieszczenia gospodarcze a także przedsionek. Natomiast piętro tego nowego domu zachwyca rozległą sypialnią połączoną z garderobą, układem pokoi oraz łazienki. Jednak nie tylko we wnętrze domu jest wyjątkowym rozwiązaniem projektowo-architektonicznym - także zewnętrzny taras i balkon dopełniają całości i sprawiają, że dom zachęca do zamieszkania.

Powrót do mapy.
 

D19

Powierzchnia użytkowa domu:93,5 m²

Powierzchnia działki:142,71 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Nowoczesny dom jednorodzinny, stanowiący wewnętrzną część segmentu deweloperskich domów w Łodzi. Jego atutem jest nowatorsko i ergonomicznie zaprojektowany parter – otwarta kuchnia, pokój dzienny połączony z jadalnią i wyjściem na przyjemny taras, przedsionek z miejscem na sporą szafę, umiejscowienie toalety sprawiają, że jest to jedna z ciekawszych propozycji domu szeregowego w Łodzi. Na piętrze tego nowego domu mieszczą się dwa słoneczne pokoje, łazienka oraz sypialnia z garderobą i zewnętrzny balkon. Tak jak w całości nowego osiedla, przed wejściem do domu zaprojektowano estetyczny śmietnik o fakturze kamienia łamanego.

Powrót do mapy.
 

D20

Powierzchnia użytkowa domu:93,5 m²

Powierzchnia działki:142,7 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SRZEDANY !!!

Dom jednorodzinny z przylegająca działką, położony w środku segmentu nowych domów w Łodzi. Widok z okien tego nowoczesnego domu rozciąga się na zielony teren rekreacyjny nowego osiedla. Na parterze mieści się przestronny pokój dzienny z jadalnią, kuchnia, toaleta, przedsionek z szafą a także umiejętnie rozmieszczone pomieszczenia gospodarcze. Na piętrze domu deweloperskiego znajdują się dwa słoneczne pokoje z wyjściem na balkon, komfortowa łazienka oraz sypialnia ze sporą garderobą. Przylegająca działka, ciekawa lokalizacja nowego osiedla w Łodzi, sprawia, że jest to jedna z ciekawszych propozycji rynku pierwotnego w Łodzi.

Powrót do mapy.
 

D21

Powierzchnia użytkowa domu:93,5 m²

Powierzchnia działki:142,7 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Jednorodzinny dom szeregowy to nowoczesne mieszkanie na przytulnym osiedlu w Łodzi-Andrzejowie. Z okien rozciąga się widok na zielony teren rekreacyjny. Wchodząc do środka mijamy praktyczne pomieszczenie gospodarcze. Wewnątrz czeka optymalny rozkład pomieszczeń zawierający przedsionek z szafą. Dalej znajduje się toaleta. Od strony ulicy umieszczono kuchnię z oknem. Następne pomieszczenie to pokój dzienny z jadalnią o powierzchni (28,2 m²) z którego można wyjść na taras ze składzikiem ogrodowym. Parter ma wysokość 2,7 m. Na piętrze (podwieszany sufit) na wysokości 2,6 m. Dwa pokoje (8,6 m² i 11,3 m²) z posiadają wyjście na balkon. Oprócz tego jest tu duża łazienka oraz nowoczesna sypialnia z garderobą (14,5m²).

Powrót do mapy.
 

D22

Powierzchnia użytkowa domu:113,8 m²

Powierzchnia działki:272,21 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Dom skrajny na nowym osiedlu w Łodzi, umieszczony na dużej, przestronnej działce, zaopatrzony w dwa parkingi oraz śmietnik. Posesja przylega do wspólnego podjazdu. Do środka prowadzą drzwi frontowe w okleinie drewnopodobnej. Zaraz obok znajduje się pomieszczenie gospodarcze. Wchodząc do środka mijamy przedsionek, wewnętrzne pomieszczenie gospodarcze oraz toaletę. Od strony ulicy znajduje się kuchnia z dwoma oknami. Następne pomieszczenie to usytuowany na całej szerokości budynku przestronny pokój dzienny + jadalnia. Stąd można wyjść na taras (posiadający składzik ogrodowy) oraz działkę. Parter ma wysokość 2,7 m. Z kolei piętro (z podwieszanym sufitem) o wysokości 2,6 m to przede wszystkim obszerna, doświetlona, nowoczesna sypialnia z wydzieloną garderobą o łącznej pow. 19,9m² oraz dwa pokoje (11,2m² i 10,3m²) z wyjściem na wspólny balkon. Oprócz tego na piętrze przewidziano dużą łazienkę.

Powrót do mapy.
 

D23

Powierzchnia użytkowa domu:113,8 m²

Powierzchnia działki:456,43 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę 530 000 PLN

Przestronny, łatwy do aranżacji dom szeregowy skrajny o powierzchni 113,8 m² z dużą działką o powierzchni 465,4 m², znajdujący się w samym rogu osiedla. Budynek ma elewację w kolorze jasnoszarym z beżowymi i białymi wykończeniami. Posiada dwa poziomy mieszkalne. Parter w dużej części zajmuje duży, jasny salon połączony z jadalnią, o powierzchni prawie 35 m² oraz kuchnia, łazienka, przedsionek i dwa pomieszczenia gospodarcze. Salon połączony jest z dużym tarasem, który dodatkowo doświetla wnętrze. Ponadto na tarasie przeznaczono miejsce na niewielki składzik ogrodowy. Na piętrze znajdują dwa mniejsze pokoje, oba wielkości ok. 11 m², oraz duża sypialnia z garderobą (ok. 20 m²) i spora łazienka. Dodatkowym walorem jest balkon o powierzchni 4,2 m², na który można się dostać z dwóch pokoi.

Powrót do mapy.
 

D24

Powierzchnia użytkowa domu:93,5 m²

Powierzchnia działki:147,09 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Biały dom szeregowy, segment wewnętrzny z dwoma poziomami mieszkalnymi, o powierzchni 93,5 m² na działce 147,09 m², znajdujący się w zacisznym zaułku osiedla. Na parterze znajduje się pokój dzienny połączony z jadalnią, o powierzchni ok. 30 m² oraz kuchnia, łazienka, przedsionek i pomieszczenie gospodarcze. Niewątpliwym atutem jest spory taras doskonale doświetlający wnętrze, który wraz ze składzikiem ogrodowym zajmuje powierzchnię ponad 13 m². Na piętrze zaprojektowano trzy pokoje oraz łazienkę. Większy pokój, połączony z garderobą, ma powierzchnię 14,5 m². Dużą zaletą obu mniejszych pokoi jest dostęp do balkonu.

Powrót do mapy.
 

D25

Powierzchnia użytkowa domu:93,5 m²

Powierzchnia działki:147,70 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Dom szeregowy wewnętrzny o szaro-beżowej elewacji i powierzchni 93,5 m², z działką 147,7 m², usytuowany blisko drogi wjazdowej. Budynek posiada dwa poziomy mieszkalne. Parter zaprojektowany został jako jasna, otwarta przestrzeń o powierzchni blisko 40 m², z salonem, jadalnią, kuchnią i wyjściem na taras. Na parterze znajduje się również łazienka, przedsionek i pomieszczenie gospodarcze, a na tarasie znajduje się niewielki składzik ogrodowy. Piętro zajmują dwa pokoje, duża sypialnia połączona z garderobą (ok. 15 m²) oraz łazienka. Dwa mniejsze pokoje mają wielkości odpowiednio ok. 9 m² i 11 m². Dodatkowym walorem jest balkon o powierzchni 3,7 m², na który można się dostać z obu pokoi.

Powrót do mapy.
 

D26

Powierzchnia użytkowa domu:93,5 m²

Powierzchnia działki:149,69 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Dogodnie położony dom szeregowy wewnętrzny o jasnej elewacji, z oknami wychodzącymi na skwer rekreacyjny. Powierzchni mieszkalna ma 93,5 m², a działka 149,69 m². Budynek znajduje się niedaleko wjazdu na osiedle. Posiada dwa poziomy mieszkalne. Parter zajmuje niemal całkowicie otwarty salon, połączony z jadalnią i kuchnią, dobrze doświetlony przeszklonym wyjściem na taras. Na parterze jest też mniejsza łazienka, przedsionek z szafą i pomieszczenie gospodarcze oraz składzik ogrodowy. Na piętrze znajduje się duża sypialnia z garderobą, łazienka i dwa mniejsze pokoje, oba z wyjściem na balkon.

Powrót do mapy.
 

D27

Powierzchnia użytkowa domu:93,5 m²

Powierzchnia działki:147,12 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!! SPRZEDANY !!!

Dom szeregowy wewnętrzny o powierzchni 93,5 m² z działką 147,12 m², z widokiem na teren rekreacyjny, znajdujący się w środku osiedla. Elewacja budynku jest jasnoszara z elementami w kolorze bieli i beżu. Dom ma dwa poziomy mieszkalne. Pokój dzienny, znajdujący się na parterze, łączy się z jadalnią i aneksem kuchennym. Stąd też jest wyjście na taras, który łącznie ze składzikiem ogrodowym liczy ponad 13 m². Ponadto na parterze znajduje się łazienka, przedsionek i pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze są dwa mniejsze pokoje (ok. 9 m² i 11 m²) połączone z balkonem, oraz duża sypialnia z garderobą (ok. 15 m²) i druga łazienka.

Powrót do mapy.
 

D28

Powierzchnia użytkowa domu:113,8 m²

Powierzchnia działki:316,27 m²

 
Sprzedane
Sprawdź cenę !!!PROMOCJA!!! 490 000 PLN

Wygodnie usytuowany dom szeregowy skrajny o powierzchni 113,8 m², stojący na jednej z większych działek (316,27 m²), tuż przy drodze wjazdowej na osiedle. Okna domu wychodzą bezpośrednio na skwer rekreacyjny. Budynek ma jasną elewację, z przewagą bieli, z beżowymi i szarymi wykończeniami. Niezaprzeczalnymi zaletami są duży taras oraz balkon, na który przejść można z dwóch pokoi. Budynek ma dwa poziomy mieszkalne. Na parterze znajduje się jasny, przestronny salon połączony z jadalnią, o powierzchni blisko 35 m², kuchnia, łazienka, przedsionek i dwa pomieszczenia gospodarcze oraz składzik ogrodowy. Na piętrze znajdują się trzy pokoje, w tym duża sypialnia połączona z garderobą (ok. 20 m²), oraz spora łazienka. Mniejsze pokoje mają wielkość ok 11 m².

Powrót do mapy.
 
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego
Przedstawione wizualizacje, zdjęcia, obrazy nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, mają jedynie na celu przybliżenie wizji artysty oraz architekta,
a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.